2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM270HP05-G01 |
| Przekątna | 27.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 597.888(S)×336.312(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 608.288(S)×348.037(W)×1.16(G) |
| Jasność | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | 0.40+0.40 mm |
| Głębia kolorów | 16.7M 70% NTSC |
| Masa | 560g (Typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Obróbka | Antyrefleksyjna (mgła 25%) |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 21 (Typ.)(G do G) ms |
| Transmisyjność | 4.25% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 6 chipów źródłowych COF |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30 pinów |
| Napięcie zasilania | 12.0V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |