2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM270HL03-H01 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 611.49 ((H) × 355.81 ((V) × 13.65 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Źródło światła | WLED, 40 km/h, bez kierowcy |
| Waga | 30,30 kg (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |