2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM270DL03 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 12 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDSConnector |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |