2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM238HP01-M01 |
| Przekątna | 23.8" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 525.89(Szer.)×295.81(Wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 534.88(Szer.)×307.112(Wys.) |
| Jasność | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | - |
| Głębia kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Masa | TBD |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Obróbka | - |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 22 (Typ.)(G do G) ms |
| Transmisyjność | 4.5% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Zastosowanie | Monitor stacjonarny |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 6 chipów źródłowych COF |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 5.0V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |