2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM238HL02-M01 |
| Przekątna ekranu | 23.8" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 527.04(S)×296.46(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 534.7(S)×307.08(W)(G) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 14 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | - |
| Transmisyjność | 4,45% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 16,7M |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Masa | 400g (maks.) |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 4 układy źródłowe COF |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 5,0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |