2026-03-30
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LSM236HP04-M02 |
| Wielkość ekranu | 23.6 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 93PPI |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 521.395 ((W) × 293.285 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 532.4 × 304,94 × 1,1 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 0 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 30001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 21 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Tryb działania | PVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Wsparcie koloru | 16.7M 69% NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 420 g (typ.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |