2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM236HP02-G |
| Przekątna | 23,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 93PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 521,395(S)×293,285(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 532,4(S)×304,94(W)×1,3(G) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0,40+0,40 mm |
| Transmisyjność | 3,39% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 16,7M 70%NTSC |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Masa | 530g (typ.) |
| Zastosowanie | Monitor stacjonarny, Gry |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (4 kanały, 8-bit), złącze 40-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12,0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |