2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSI750HF02 |
| Rozmiar przekątny | 75" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 29PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1662.24(H) ×943.01(V) ×1.4(D) mm |
| Leczenie | Odblask (mroczność 0%) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 50001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 50,4% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 1.07B 97%sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 40,70±0,47 kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Digital Signage |
| Prędkość obrazu | 120 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 10-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |