2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSI750HF01 |
| Przekątna | 75" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 29PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1650.24(S)×928.26(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1662.24(S)×943.01(W)×1.4(G) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod | Symetria |
| Grubość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B 68%NTSC |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Waga | 4.70/5.17Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(G do G) |
| Transmisyjność | 5.7% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Interaktywna tablica |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 12 chipów sterujących + 16 chipów bramkowych |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (4 kanały, 10-bit), złącze 92-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |