2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LSI750FN01 |
| Przekątna | 75" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1650,24(S)×928,26(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1662,2(S)×943,7(W) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2,3%) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 72%NTSC |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | - |
| Zastosowanie | Interaktywna tablica |
| Interfejs sygnałowy | Złącze V-by-One |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |