2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSI700HN03 |
| Rozmiar przekątny | 70" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 31PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1549.44 ((W) × 871.56 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1566.44 ((H) × 887.06 ((V) × 1.4 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Gęstość płyty | - |
| Przekaźność | 50,7% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 66% NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 40,10 kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Digital Signage, Interaktywna tablica |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowany 12 chipów źródłowych |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 10-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |