2026-04-07
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LSI550HN01-V |
| Rozmiar ekranu | 55,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL , FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Układ pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar aktywny | 1209,6(szer.)×680,4(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1219,6(szer.)×692,9(wys.) ×1,3(gł.) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Kierunek widzenia | Symetria |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 1,07B 99% sRGB |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Masa | - |
| Zastosowanie | Cyfrowe oznakowanie |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 10-bit) , złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |