2026-03-28
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LSI490HN01-V |
| Wielkość ekranu | 49.0 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 45PPI |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 1083.78(W) ×615.5(H) ×1.3(D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 6 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Tryb działania | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Wsparcie koloru | 1.07B 99% sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Masę | 10,80±0,18 kg |
| Używane do: | Digital Signage |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 10 bitów), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |