2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSI370LN01 |
| Przekątna | 37" (paskowy natywny) |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×540 54PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 899.712(S)×253.044(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SPVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7M 100%sRGB |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 4,70/5,00 kg (typ./maks.) |
| Przeznaczenie | Cyfrowe oznakowanie、Rozciągnięty LCD typu bar |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |