2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSI290LN01 |
| Rozmiar przekątny | 29.0" (native bar) |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) ×540 69PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 705.6 ((W) ×198.45 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | TBD |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Digital Signage, LCD z rozciągniętym paskiem |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 10-bitowy), 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |