2026-04-03
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC780FF01-W |
| Przekątna | 78" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 56PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1728(W)×972(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1743(H)×987(V)×1.4(D) mm |
| Wykończenie | Matowe (mgła 0%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość płyty | - |
| Transmisja | 4.6% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 1.07B 100%sRGB |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 4.90Kgs (typ.) |
| Przeznaczenie | Zestawy telewizyjne |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Sugerowane 24 układy źródłowe + 16 układów bramkowe |
| Typ interfejsu | V-by-One 8-kanałowy, złącze 92-pinowe |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |