2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC750FN02-W |
| Rozmiar przekątny | 75" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 59PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 1662.24 ((W) × 941,96 ((H) × 1,4 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 99%sRGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 4.46kg (typowy) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Wskaźnik kontrastu | 48001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | PVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Przekaźność | 40,2% (typowe) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| System sterowania | COFWbudowany 12 chipów źródłowych |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 szpilów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |