2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC750FF02-W |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar aktywny | 1650.24(W)×928.26(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1662.24(W)×943.66(H)×1.4(D) mm |
| Powierzchnia | Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Grubość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Transmisyjność | 4.47% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B 100%sRGB |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 24 układy źródłowe + 16 układów bramkowych |
| Waga panelu | 4.46Kgs (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | V-by-One 16-kanałowy, złącze 97-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |