2026-03-14
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC750FF01-W |
| Przekątna | 75" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar aktywny | 1650.24(W)×928.26(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1662.24(W)×943.66(H)×1.8(D) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | 0.70+0.70 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B 72%NTSC |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Waga | 6.10/6.71Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 6 (Typ.)(G do G) |
| Transmisyjność | 4.2% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Brak podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 24 układy źródłowe + 16 układów bramkowe |
| Interfejs sygnałowy | V-by-One 16-kanałowy, 97 pinów Złącze |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |