2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN13-W |
| Rozmiar przekątny | 65" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1438.48 ((H) × 814.52 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 47001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,40+0,50 mm |
| Przekaźność | 50,2% (typowe) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 99%sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 3.20kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Telewizory |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF sugeruje 12 chipów źródłowych |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |