2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC650FN11-W |
| Przekątna | 65" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1428.48(W)×803.52(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1438.48(W)×814.52(H)×1.3(D) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie przy | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0.40+0.50 mm |
| Transmisyjność | 5.5% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Masa | 3.20Kgs (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 16 chipów źródłowych COF |
| Typ sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |