2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN08-W |
| Rozmiar przekątny | 65" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 1438.48×814.52×1.3 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 4700: 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Grubość szkła | 00,40+0,50 mm |
| Przekaźność | 50,2% (typowe) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M/1.07B 100%sRGB |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 30,20 ± 0,32 kg |
| Używane do: | Telewizory |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 16 |
| Rodzaj sygnału | V-by-One 8 pasów, łącznik 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |