2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC650FN04-H01 |
| Przekątna | 65" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1428.48(W)×803.52(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1438.48(W)×811.07(H)×1.3(D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | - |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(G do G) |
| Grubość szkła | 0.40+0.50 mm |
| Transmisyjność | - |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | - |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |