2026-04-03
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN03-W |
| Rozmiar przekątny | 65" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 1438.48 ((W) × 814.52 ((H) × 1.2 ((D) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 50001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Głębokość szkła | - |
| Przekaźność | 50,2% (typowe) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 68%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COF Wbudowane 16 układów źródłowych |
| Waga paneli | 2.90kg (typowy) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 szpilów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |