przypadki firm O Ekran LCD Samsung LSC650FJ12-W Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
Ekran LCD Samsung LSC650FJ12-W Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka Samsung
Model P/N LSC650FJ12-W
Przekątna 65"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Rozdzielczość 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 1428.48(S)×803.52(W) mm
Otwór ramki -
Wymiary zewnętrzne 1438.48(S)×814.37(W)×1.4(G) mm
Powierzchnia Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjna
Jasność 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 5000:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Tryb wyświetlania SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny
Najlepszy widok pod kątem Symetria
Czas reakcji 6 (typ.)(G do G)
Grubość szkła 0.50+0.50 mm
Transmisyjność 5.4% (typ.) (z polaryzatorem)
Kolory wyświetlacza 1.07B 69%NTSC
Typ podświetlenia Bez podświetlenia
Częstotliwość 120Hz (wejście 60Hz)
Ekran dotykowy Bez
Układ sterownika COFSuggest 16 chipów źródłowych
Waga panelu 3.20Kgs (typ.)
Zastosowanie Telewizory
Interfejs sygnałowy V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe
Napięcie wejściowe 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C