2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC650FJ03-W |
| Przekątna | 65" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1428,48(S)×803,52(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1438,48(S)×813,62(W)×1,5(G) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Grubość płyty | 0,50+0,50 mm |
| Obsługiwane kolory | 16,7M 100% sRGB |
| Waga | 3,60 kg (typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Wykończenie | Matowe (mgła 0%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 3500:1 (typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Transmisja | 3,7% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowany COF 24 układy źródłowe + 16 układów bramkowych |
| Typ interfejsu | V-by-One 16-pasmowy złącze 92-pinowe |
| Zasilanie | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |