2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC650FF09-W |
| Przekątna | 65" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1428.48(S)×803.52(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1438.73(S)×815.02(W)×1.3(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5500:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Grubość szkła | - |
| Transmisyjność | 5.1% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M 100%sRGB |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 12 chipów źródłowych |
| Waga panelu | 3.20 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnałowy | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |