2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC650FF05-W |
| Przekątna | 65" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1428,48(S)×803,52(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1438,48(S)×813,52(W)×1,3(G) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | - |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 97%DCI-P3 |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 3,20 kg (Typ.) |
| Powierzchnia | Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjna |
| Współczynnik kontrastu | 6000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 6 (Typ.)(G do G) |
| Transmisyjność | 5,1% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 6 układów źródłowych + 8 układów bramkowych |
| Interfejs sygnałowy | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12,0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |