2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550HN07 |
| Rozmiar przekątny | 55" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 12190,6 × 692,9 × 1,3 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 5000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 6 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,40+0,50 mm |
| Przekaźność | 70,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 1.07B 99%sRGB |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 2.33kg (typowy) |
| Używane do: | Telewizory |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 6 |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 10-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |