2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550HN05-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920×1080(RGB), FHD 40PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pas |
| Obszar aktywny | 1209,6(S)×680,4(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1219,6(S)×692,9(W)×1,4(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2,3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Grubość szkła | 0,40+0,50 mm |
| Transmisyjność | 6,2% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 68%NTSC |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Układ sterownika | COF wbudowane 2 układy źródłowe |
| Waga panelu | 2,50 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |