2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550HJ13-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1209,6(szer.)×680,4(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1227,6(szer.)×700,6(wys.)×1,8(gł.) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Grubość szkła | 0,70+0,70 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16,7M/1,07B 100%sRGB |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 3,40 kg (typ.) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2,3%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SPVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Transmisyjność | 7,0% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Brak podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 12 układów źródłowych |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (4 kanały, 10-bit), złącze 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |