2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550HF02-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1209,6(szer.)×680,4(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1223,6(szer.)×697,1(wys.)×1,8(gł.) |
| Jasność | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | 0,70+0,70 mm |
| Głębia kolorów | 16,7 mln 68% NTSC |
| Masa | 3,34 kg (typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obróbka | Antyrefleksyjna (mgła 2%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 (typ.) (TM) |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) ms |
| Transmisyjność | 6,5% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Używany do | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 6 układów źródłowych COF |
| Typ sygnału | LVDS (4 kanały, 10-bit), złącze 92-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12,0 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |