2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FN29-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840×2160(RGB), UHD 80PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Obszar aktywny | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1223.6(W)×697.1(H)×1.3(D) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2.5%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 6000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie przy | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0.40+0.50 mm |
| Transmisyjność | 5.5% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 1.07B 68%NTSC |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Masa | 2.30Kgs (typ.) |
| Używany do | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista sterowników IC | Wbudowane 4 chipy źródłowe COF |
| Typ sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |