2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550FN23-W |
| Rozmiar przekątny | 55" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840×2160 ((RGB), UHD 80PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1223.6 ((H) × 697.1 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 60001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,40+0,50 mm |
| Przekaźność | 50,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 1.07B 68%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 2.33kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Telewizory |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowane 4 układy źródłowe |
| Typ interfejsu | V-by-One 8 pasów, 51 szpilów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |