2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FN22-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840×2160(RGB), UHD 80PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Obszar aktywny | 1209,6(S)×680,4(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1223,6(S)×697,1(W)×1,3(G) mm |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe, Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 6000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość płyty | 0,40+0,50 mm |
| Transmisja | 5,5% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 1,07B 68%NTSC |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 2,33 kg (typ.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowane 4 układy źródłowe COF |
| Typ interfejsu | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |