2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FN21-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1209,6(S)×680,4(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1219,6 × 692 × 1,4 (S×W×G) |
| Wykończenie | Matowe (mgła 0%), Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjne |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0,50+0,50 mm |
| Transmisyjność | 5,0% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 1,07B 69%NTSC |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Masa | 2,50 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz (wejście 60 Hz) |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 12 układów źródłowych COF |
| Typ sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 56-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12,0 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |