2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550FN20-Q. |
| Rozmiar przekątny | 55" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840×2160 ((RGB), UHD 80PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 1219.6 (W) x 692 (H) x 1.3 (D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare, antyrefleksja. |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 60001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Głębokość szkła | 00,40+0,50 mm |
| Przekaźność | 50,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 68%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COFWbudowane 4 chipy źródłowe |
| Waga paneli | 2.30kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |