2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FN17-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840×2160(RGB), UHD 80PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Aktywny obszar | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1223.6(W)×697.1(H)×1.3(D) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Grubość szkła | 0.40+0.50 mm |
| Transmisyjność | 5.5% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B 68%NTSC |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Układ sterownika | COF wbudowane 4 układy źródłowe |
| Waga panelu | 2.33 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |