2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FJ14-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar aktywny | 1209,6(szer.)×680,4(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1219,6(szer.)×692(wys.)×1,4(gł.) mm |
| Wykończenie | Matowe (mgła 0%), Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjne |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.) (G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0,50+0,50 mm |
| Transmisja | 5,0% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 1,07B 69%sRGB |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 2,50 kg (typ.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz (wejście 60 Hz) |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowane 12 chipów sterujących COF |
| Typ interfejsu | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |