2026-04-03
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FF11-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1209,6(S)×680,4(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1220,1 × 690,65× 1,3 (W×S×G) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2,3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0,40+0,50 mm |
| Transmisyjność | 4,9% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 1,07B 99% sRGB |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Masa | 2,33 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista sterowników IC | Wbudowane 12 chipów źródłowych COF |
| Typ sygnału | V-by-One 8-kanałowy, 51-pinowe złącze |
| Napięcie zasilania | 12,0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |