2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550FF07-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pas |
| Aktywny obszar | 1209,6(szer.)×680,4(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1220,1(szer.)×690,65(wys.)×1,3(gł.) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | 0,40+0,50 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 100%sRGB |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 2,33 kg (typ.) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2,3%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 5500:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Transmisyjność | 4,9% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |