2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC550FF01-W |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar aktywny | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1223.6(H)×697.1(V)×1.4(D) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Transmisja | 4.3% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 1.07B 71%NTSC |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 2.50Kgs (typ.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF wbudowane 12 chipów źródłowych + 16 chipów bramkowych |
| Typ interfejsu | V-by-One 16-kanałowy, złącze 97 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |