2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC490HN02-W |
| Przekątna | 49" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920×1080(RGB), FHD 45PPI |
| Format pikseli | Pasek poziomy RGB |
| Aktywny obszar | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1078.78(H)×617.8(V)×1.3(D) mm |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe, Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 6000:1 (Typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość płyty | - |
| Transmisja | 6.9% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 16.7M 99%NTSC |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 1.70Kgs (Typ.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowane 2 układy źródłowe COF |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |