2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC490FN07-W |
| Przekątna | 49" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840×2160(RGB), UHD 90PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pas |
| Obszar aktywny | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1087.78(H)×617.8(V)×1.3(D) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 6000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość płyty | 0.40+0.50 mm |
| Transmisja | 5.1% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 1.07B 68%NTSC |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 1.85Kgs (typ.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowane 4 układy źródłowe COF |
| Typ interfejsu | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |