2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC490FJ03-W |
| Przekątna | 49" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 90PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1083.78(W)×615.5(H)×1.4(D) |
| Jasność | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | - |
| Głębia kolorów | 1.07B 69% NTSC |
| Masa | 1.90Kgs (Typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz (wejście 60Hz) |
| Obróbka | Matowe (mgła 0%), Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjne |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(G do G) ms |
| Transmisyjność | 4.5% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane chipy źródłowe COF12 |
| Typ sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |