2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC490FF03-W |
| Rozmiar przekątny | 49" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 90PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1083.78 ((H) × 615.5 ((V) × 1.4 ((D) mm |
| Leczenie | Odblask (Haz 0%), twarda powłoka (2H), antyrefleksja |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 55001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,40+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 1.07B 69%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 1.90kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Telewizory |
| Prędkość obrazu | 120 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowany 12 chipów źródłowych |
| Typ interfejsu | V-by-One 8 pasów, 56 szpilów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |