2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC490FF02-W |
| Przekątna | 49" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 90PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1084.28(W)×614.25(H)×1.3(D) |
| Jasność | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobry widok pod | Symetria |
| Grubość szkła | 0.40+0.50 mm |
| Głębia kolorów | 1.07B 100% sRGB |
| Masa | 1.80Kgs (Typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Utwardzana powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 5400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 6 (Typ.)(G do G) ms |
| Transmisyjność | 3.9% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 12 chipów źródłowych COF |
| Typ sygnału | V-by-One 8-kanałowy, złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |