2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC480HF02-W |
| Przekątna | 48" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 46PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1054.08(W)×592.92(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 1064.08(H)×605.42(V)×1.4(D) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 2%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość płyty | - |
| Transmisja | 6,7% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Obsługiwane kolory | 1,07B 100%NTSC |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 1,98 kg (typ.) |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |