2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN10-W |
| Rozmiar przekątny | 48" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840×2160 ((RGB), UHD 92PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 1054.08 ((W) × 592.92 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 1068.08 ((W) × 608.92 ((H) × 1.2 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | - |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 68%NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 10,70/1,90 kg (typ/maks.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Wskaźnik kontrastu | 50001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Przekaźność | 40,6% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 szpilów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |