2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN08 |
| Rozmiar przekątny | 48" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1054.08 ((W) × 592.92 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 1068.08 ((W) × 608.92 ((H) × 1.4 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Głębokość koloru | 1.07B 68% NTSC |
| Masę | 1.90kg (typowy) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare |
| Wskaźnik kontrastu | 4000: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Przekaźność | 40,2% (typowe) (z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Używane do: | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane układy źródłowe COF2 |
| Rodzaj sygnału | V-by-One 8 pasów, 56 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |